Czy moje słowo nie jest jak ogień
- mówi Pan - i jak młot, który kruszy skałę?

Jer. 23:29


Witam Ciebie na stronie, która modlę się, by pomogła ci zmienić twoje życie. My wierzący nie potrzebujemy większej ilości kazań ale działania mocy Bozej w codziennym życiu. Tam gdzie przechodzi Jezus, tam zawsze jest zmiana ku dobremu, niebo wychodzi ku naszym potrzebom, a my uświęcamy się ku zbawieniu duszy i ciała. Gdy Jezus jest z nami, zło zawsze przegrywa - czy chodzi o najtrudniejszą dyskusję z argumentami ludzkiej tradycji czy o najgorszą chorobę. Tak samo jest i dzisiaj. Miłość i moc Jezusa są zawsze triumfujące!

Ta zmiana na dobre także dzisiaj wyróżnia każdą osobę, która spotkała Jezusa. Bez tej zmiany każda czynność religijna jest bezsensowna i jałowa i powinna zostać porzucona jako martwy uczynek. Na tej stronie znajdziesz materiały, które wierzę, że będą jak dynamit podłożony pod budowlę pełną siana i słomy, których czasem bywa wiele w naszym religijnym życiu. Dowiesz się jak stać się uczniem Jezusa i żyć życiem wiary w swego Pana bez komfortu, tak jak ta strona jest bez miłych, chrześcijańskich obrazków.

Czy jesteś gotowy ponieść koszt wyrzeczenia się wszystkiego, co daje fałszywe, bo czasowe bezpieczeństwo a wygrać życie wieczne?